arr3Staňte se naším obchodním partnerem, získáte nové zákazníky a mnoho dalších výhod. Jak... arr3Vážení obchodní přátelé, dny jsou stále kratší a roste očekávání blížících se Vánoc. Uvnitř domů se...

ZBOŽÍ V AKCI

Vaše cena 646 Kč
Vaše cena 922 Kč
Vaše cena 121 Kč

KONTAKTY

ABUS CZECH s.r.o.
Sportovní 457
252 42 Vestec
tel: +420 315 559 340
abus@abus.cz
IČ: 27639631

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O NÁS
O nás

 

ABUS CZECH s.r.o

 

ABUS CZECH s.r.o.
Sportovní 457
252 50 Vestec

+420 315 559 340

IČ: 276 39 631
DIČ: CZ 276 39 631

 

 abus@abus.cz

 

10 DŮVODŮ, PROČ SE STÁT NAŠÍM OBCHODNÍM PARTNEREM


 


 

 

100 % spolehlivé a kvalitní produkty

Produkty ABUS se vyrábějí v německých továrnách, procházejí náročnýmí testy v laboratořích a také jsou testovány celou řadou nezávislých institucí po celém světě.

 

Více o testování produktů ABUS


 

Dostatečná skladová zásoba

Produkty ABUS jsou dodávány z Německa, ale máme dostatečné skladové zásoby, takže většinu zboží odešleme na prodejnu do druhého dne.

 


 

Servis - podpora

Stávající obchodní partneři si cení toho, že jsme k dispozici, abychom jim poskytli v případě potřeby podporu. Máme na telefonu technického poradce a také mnoho informací na webu. Mezi servis patří také služby jako výroba náhradního klíče, sjednocení zámků na jeden klíč a další.

 

 

On-line podpora na ABUS.cz

Pro maloobchodníky zdarma nabízíme například podporu v podobě mapy prodejců na webu ABUS. Pro velkoodběratele máme připravené produktové fotografie a videa.

Podívat se mapu prodejců ABUS

 

 

Marketingová podpora

Rádi věnujeme ceny do soutěží nebo se podílíme na zajímavých projektech.

S kým spolupracujeme?

 

 

 

Pravidelné cenové akce

Podpora prodeje jde ruku v ruce s cenou produktů. O největších cenových trhácích informujeme obchodní partnery emailem nebo na webshopu.

Aktuální slevy najdete na našem web-shopu

 

 


 

 

Patentované produkty, oceněné produkty

Produkty ABUS procházejí zkouškami v laboratořích a jsou testovány v nezávislých testech. To vše je záruka kvality a obsah hesla SECURITY MADE IN GERMANY.

Oceněné produkty ABUS

 

 

 

Systém stupňů zabezpečení uvedený přímo na obale výrobku

Produkty ABUS jsou skutečně kvalitní, není to jen prázdná fráze. Získávají ceny po celém světě, a především uznání zákazníků. Jednou z výhod je rychlá orientace zákazníky v tom, co hledá. 

Více o stupních zabezpečení zde

 

 

Stojany, příbalové letáky v češtině, katalogy

Pokud budete chtít, tak vaši prodejnu zahltíme informacemi o našich produktech. Zadarmo dodáváme pevné a vkusné stojany na produkty ABUS, tištěné katalogy, letáčky, plakáty. Stejně tak je to vše on-line.

Přehled katalogů ABUS - online

 

 

 

Skvělé reference produktů na domácím trhu

Produkty ABUS jsou skvěle hodnoceny mezi odborníky i zákazníky. Umisťují se na předních příčkách ve srovnávačích zboží a v odborných časopisech. 

 
   

SJEDNEJTE SI S NÁMI OBCHODNÍ SCHŮZKU

NAPIŠTE NA 
 

abus@abus.cz
 

nebo se spojte přímo
s našimi obchodními zástupci


 

 

 Společnost ABUS CZECH, s.r.o. je výhradním dodavatelem mechanického zabezpečení a cyklopříslušenství společnosti ABUS KG pro Českou republiku. Na českém trhu působíme od roku 1992.

Německý koncern ABUS KG patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.